NGO consultants in County Development Centres

COUNTY ORGANIZATION CONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus Ege Kirik
ege@heak.ee
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Tatjana Zamorskaja
(Russian-speaking NGOs)

tatjana.zamorskaja@ivek.ee
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@parnumaa.ee
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Teele Ojasalu
teele@raek.ee
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula-Piir
aet.arula@valgamaa.ee
Võrumaa SA Võrumaa Arenduskeskus Katrin Volman
katrin.volman@vorumaa.ee