Igas maakonnas on Sulle abiks maakondlike arenduskeskuste konsultant, kes nõustab ideest ühingu lõpetamiseni. MTÜ nõustamine on tagatud ka vene keeles. Siit leiad konsultantide kontaktandmed.


</div class=”gm-style”>

Maakondlike arenduskeskuste MTÜ konsultantide kontaktandmed

MAAKOND MAAKONDLIK ARENDUSKESKUS KONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Külli Vollmer
kylli@heak.ee
tel 656 6522, 511 4027
Ege Kirik
ege@heak.ee 
tel 656 6522, 5698 0804
Anna Heinsoo
(venekeelsed ühingud)
anna@heak.ee
tel 656 6522
Hiiumaa SA Hiiumaa Arenduskeskus Kaja Sõrmus
kaja.sormus@hiiumaa.ee
tel 5345 9558
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Marju Uustalu
marju.uustalu@ivek.ee
tel 5294 111
Tatjana Zamorskaja
(venekeelsed ühingud)

tatjana.zamorskaja@ivek.ee
tel 740 1956, 5300 6902
Jõgevamaa SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kersti Kurvits
kersti.kurvits@jaek.ee
tel 776 8063, 520 8423
Järvamaa SA Järvamaa Arenduskeskus  Elo Öösalu
elo@jarva.ee
tel 385 2365, 5805 6658
Läänemaa SA Läänemaa Tanel Tiisler
tanel.tiisler@laanemaa.ee
tel 5340 4783
Lääne-Virumaa SA Lääne-Viru Arenduskeskus Kaoke Kärdi
mty@arenduskeskus.ee
tel 325 8028, 5850 1250
Põlvamaa SA Põlvamaa Arenduskeskus Kaisa Tammoja
kaisa.tammoja@polvamaa.ee
tel 799 8936, 510 9433
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@parnumaa.ee
tel 5345 5161
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Karin Ratas
karin@raek.ee
tel 504 2452
Saaremaa SA Saare Arenduskeskus Helje Pent
helje.pent@sasak.ee
tel 452 0573, 525 7295
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
tel 742 8491, 742 8402
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula-Piir
aet.arula@valgamaa.ee
tel 526 0236
Viljandimaa SA Viljandimaa Arenduskeskus Jaanika Toome
jaanika.toome@viljandimaa.ee
tel 433 0446, 5788 0245
Võrumaa SA Võrumaa Arenduskeskus Katrin Volman
katrin.volman@vorumaa.ee
tel 786 8367, 525 1750