Igas maakonnas on Sulle abiks maakondlike arenduskeskuste konsultant, kes nõustab ideest ühingu lõpetamiseni. MTÜ nõustamine on tagatud ka vene keeles. Siit leiad konsultantide kontaktandmed.

Maakondlike arenduskeskuste MTÜ konsultantide kontaktandmed

MAAKOND MAAKONDLIK ARENDUSKESKUS KONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Külli Vollmer
kylli@heak.ee
tel 656 6522, 511 4027
Ege Kirik
ege@heak.ee 
tel 656 6522, 5698 0804
Anna Heinsoo
anna@heak.ee
tel 656 6522
Hiiumaa SA Hiiumaa Arenduskeskus Kaja Sõrmus
kaja.sormus@hiiumaa.ee
tel 5345 9558
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Tatjana Zamorskaja
tatjana.zamorskaja@ivek.ee
tel 5300 6902
Nadežda Morozova
nadezda.morozova@ivek.ee
tel 506 7735
Jõgevamaa SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kersti Kurvits
kersti.kurvits@jaek.ee
tel 776 8063, 520 8423
Järvamaa SA Järvamaa Maile Kesküla
maile@jarva.ee
tel 5624 3839
Läänemaa SA Läänemaa Svea Stamberg
svea.stamberg@laanemaa.ee
tel 5411 1255
Lääne-Virumaa SA Lääne-Viru Arenduskeskus Kaoke Kärdi
mty@arenduskeskus.ee
tel 325 8028, 5850 1250
Põlvamaa SA Põlvamaa Arenduskeskus Kaisa Tammoja
kaisa.tammoja@polvamaa.ee
tel 799 8936, 510 9433
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Evelin Seppor
evelin@parnumaa.ee
tel 5386 0844
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Teele Ojasalu
teele@raek.ee
tel 5569 1954
Saaremaa SA Saare Arenduskeskus Hanna Saar
hanna@sasak.ee
tel 5393 3252
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
tel 742 8491, 742 8402
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula-Piir
aet.arula@valgamaa.ee
tel 526 0236
Viljandimaa SA Viljandimaa Arenduskeskus Kätrin Hanschmidt
katrin.hanschmidt@viljandimaa.ee
tel 5788 0245
Võrumaa SA Võrumaa Arenduskeskus Katrin Volman
katrin.volman@vorumaa.ee
tel 786 8367, 525 1750